Nezávislý titul Refund Me If You Can vypráví příběh děsivého snu Sarah, která se musí vysvobodit ze strašidelného labyrintu. Na výběr máte přes sto různých cest, ale pouze jedna je správná. Na hře by přitom nebylo nic neobvyklého, pokud by tvůrci přímo v popisku nevybízeli k vrácení hry a peněz.

Steam umožňuje vrátit hru a získat peníze zpět při splnění určitých podmínek. Prvně nesmíte hru vlastnit déle jak 14 dní. Zároveň váš odehraný čas nesmí přesáhnout dvě hodiny. Právě na toto pravidlo vsadil marketing hry.

Refund Me If You Can přímo vyzívá hráče, aby titul dohráli během dvou hodin a hru vrátili v rámci pravidel Steamu. Délka hry je dělaná tak, že titul lze za 120 minut opravdu dohrát, nicméně se nejedná o jednoduchou výzvu. Zároveň na vás čeká achievement, který se po dvou hodinách hraní navždy zamkne.

Možnost vrácení her na Steamu je často předmětem diskuze. Například u Microsoft Flight Simulatoru nešlo titul vrátit, jelikož se podstatná část hry stahovala skrze klienta, což se počítalo jako zapnutí simulátoru. Řada herních vývojářů si v průběhu let stěžovala na benevolentní pravidla Steamu ohledně vracení peněz.

Nezávislý titul Refund Me If You Can stojí 4 eura a vývojáři nejspíše počítají s velkým množstvím hráčů, kteří titul vrátí i pokud ho nedohrají. To ostatně rovněž můžete udělat. Jde tak zejména o marketingový tah, aby se o hře psalo.