Od společnosti HP jsme minulý týden dostali pozvánku na neformální snídani, kde nám byly představeny nové produkty z dílny tohoto výrobce. A i když velkou část tvořily tiskáren nebo třeba dokovací stanice, nás nejvíce zajímají výrobky určené pro hráče. Pojďme se na ně podívat.

Herní židle OMEN by HP Citadel

Křeslo Citadel působí opravdu masivně. Prostorné sedátko unese až 136 kilogramů a nechybí ani už standardní úpravy polohy jako sklon opěrátka nebo úprava podpěr rukou. Židli s jsme si mohli vyzkoušet přímo na místě a potěšilo nás hlavně vyjmutelné opěrátko spodní části zad. U jiných židlí se ho hráči většinou okamžitě zbaví, zde ale přesně a pohodlně sedělo.

Židle OMEN by HP Citadel je u nás dostupná za 6 990 Kč.


Sluchátka OMEN by HP Mindframe Prime Headset

Tento headset HP poprvé představilo na letošním Gamescomu. Revoluční je hlavně funkce chlazení uší díky technologie FrostCap s pasivním chlazením pomocí grafitového tepelného rozvaděče. Headset nabízí také mikrofon s technologií tlumení ruchu v okolí.

Headset OMEN by HP Mindframe Prime je u nás dostupný za 3 990 Kč.


S430c Curved Ultrawide Monitor

Říkáte si: "Eh, jen prostě další monitor..." Ale to je chyba, tento 43,3 palce široký monitor má v sobě zabudovanou technologii Device Bridge, díky které umožňuje ovládat dva počítače najednou. Stačí oba počítače zapojit kabelem do monitoru. V monitoru je také zabudovaný mikrofon a pop-up kamera.

HP S430c Curved Ultrawide Monitor bude u nás v prodeji od prosince za 27 990 Kč.


Notebook HP Pavilion Gaming

A nemohl chybět ani herní notebook. Ten pohání procesor AMD (v různých konfiguracích až po Ryzen 7). Hráče bude také zajímat grafický karta (GeForce GTX 1660Ti) a frekvence monitoru (až 144 Hz ve full HD). Stroj se může pochlubit také vylepšeným chlazením a podporou Wi-Fi 5.

Notebook HP Pavilion Gaming je u nás dostupný v různých konfiguracích za cenu začínající na 18 990 Kč.