Ve hře Accident od Duality Games se stanete reportérem, který má zdokumentovat dopravní nehodu z pohodlí kanceláře. Přímo ve hře se proto chopíte headsetu virtuální reality, které vás přenese na ono místo. Ještě, než se dostaneme k samotné hratelnosti, Accident není VR hra. Pouze přímo ve hře vaše postava využije VR headset k přenesení se na místo nehody.

Accident je o vyšetřování dopravní nehody. Jenže vy se na místo dostanete hned po zmíněné nehodě. Musíte tudíž začít se zachraňováním přeživších. Pustit se do oživování, vypnout běžící motor, uhasit plameny a postavit výstražný trojúhelník. Až poté se dostanete k vyšetřování, jak se daná nehoda stala.

V daném ohledu nejde o nic výjimečného. Dostáváme se tím až k celkovému hodnocení. Zde se vám poněkud nešťastně zobrazí hodnocení se zeleným nápisem SUCCESS a zároveň oznámením o smrti jednoho z účastníků nehody.

Hra vám nakonec shrne, že scénář nehody byl úspěšný. Účastníci nehody sice mají doživotní zranění, trauma a někteří nehodu dokonce nepřežili, ale vy jste úkol splnili. Pokud toužíte po podobném herním úspěchu, Accident vyjde ve 3. kvartálu letošního roku na Steamu. Již nyní je k dispozici zdarma hratelné demo.