Po virtuálním fotbalu se v sobotu 26. září naplno rozjely kvalifikace do Big Shock! turnaje ve hře NHL. V nich dominovali hráči celku eKovy. Prvních 12 bodů si odnesl jeden z nejlepších CZ/SK NHL gamerů Dzouvi, který ve finálovém utkání porazil týmového kolegu a vítěze první sezóny Esport hokejové ligy Kumbika. Na třetím místě skončil reprezentant českého nároďáku Pepcastachurcik.

Hráči eKovy na předních příčkách

Esportová organizace eKovy nemá kvalitní hráče jen na konkurenční FIFA scéně. Ve hře NHL je reprezentují jedni z nejlepších CZ/SK hráčů, kteří v 1. kvalifikaci Big Shock! NHL turnaje předvedli svou sílu. Dzouvi i Kumbik, kteří se poprali o 12 bodů, prošli kvalifikací bez zaváhání. Z duelu nakonec vítězně vybruslil Dzouvi za stavu série 2:1.

Třetí Pepcastachurcik, který reprezentoval Českou republiku na virtuálním Mistrovství světa 2020, si z kvalifikace odnesl 8 bodů, když v boji o 3. místo porazil DannyZedla 2:0 na zápasy.

Další kvalifikační kolo v Big Shock! NHL turnaji se odehraje v sobotu 3. října. Stále máte možnost se zaregistrovat a zahrát si o 50 000 Kč. Kompletní informace o registraci i turnaji získáte ZDE. Skvělé video s postupem registrace si pro vás připravil zkušený komentátor a hráč NHL Ondřej "Lelek" Kvarda.

Kup Big Shock!, vygeneruj turnajový PIN a registruj se!

Registrace do Big Shock! turnaje ve hře NHL 20 jsou otevřeny! Zajímá tě, jak se registrrovat? Nejprve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně ze zakoupených plechovek z Big Shock! odtrhni víčka, pod kterými nalezneš unikátní kódy a zadej je na webu Big Shock gaming. Tyto kódy směníš za turnajovou měnu Shock Coin, díky které si zakoupíš vstupenku do turnaje. Ta tě pomocí unikátního linku přesměruje na Grunex stránku, kde se zaregistruješ do jedné z kvalifikací.

Nebo si díky Shock Coin můžeš koupit los, se kterým se zapojíš do soutěže o herní konzoli Playstation a další skvělé ceny.

Grand Finále nabídne vysoké prizemoney

Neuvěřitelných 50 000 Kč si mezi sebe rozdělí Grand Finalisté v offline klání v profesionálním Grunex esport studiu, které bude vysílané živě na www.twitch.tv/czctv.

  • 1. místo: 25 000 Kč
  • 2. místo: 15 000 Kč
  • 3. místo: 7 000 Kč
  • 4. místo: 3 000 Kč

Souboj komunit v Superfinále

V Superfinále se rozhodne, zda jsou lepší FIFA či NHL hráči. V několika zábavných disciplínách poměří své síly vítězové Grand Finále FIFA a NHL spolu s profesionálními gamery Janem "TheJohny" Hradilem a Romanem "Blade" Pilným, a taky s rapperem Refewem a vodní slalomářkou Terezou Fišerovou. Celé Superfinálové klání budete moci sledovat živě na twitch.tv/czctv.