Pokud jste se někdy přistihli, že odcházíte na záchod i s telefonem a trávíte zde více času, než bylo nutné, nejspíše nebudete sami. Ostatně čtení si na záchodě bylo v kurzu ještě dávno před telefony. Nyní si při své chvilce můžete zahrát hru, kouknout na youtube, prostě cokoliv. Opravdovým hráčům ovšem toto nestačí a mezi ně se řadí i youtuber Nicholas Zetta.

Zetta se rozhodl, že nehodlá na záchodě hrát nenáročné tituly na Switchi. Místo toho si chtěl dopřát pořádný kompet v CSku. Jenže kam umístit počítač? No přece přímo do záchodu.

Vykuchaná splachovací nádrž se stala útočištěm herního děla s Intel Core i7-12700 a RTX 3060. Jenže kompaktní build v keramické case by nebyl ničím výjimečným. Splachovací nádrž tak musela být nejen stále funkční, ale i prosklená. To abyste se na svůj počítač mohli podívat, než se posadíte do queue.

Jak zachycuje video, vše dopadlo dobře a herní PC odolalo i pár kapkám unikajícím z druhé strany přepážky v nádrži. Youtuber svůj setup završil sklápěcím stolkem a 240Hz monitorem.