Na veletrhu IFA se to hemžilo mimo jiné i spoustou gadgetů a nositelné elektroniky. Do této kategorie zapadly i chytré hodinky a jedním z vystavovatelů nebyl nikdo jiný než Fossil Group, která sdružuje smartwatch produkty luxusních značek jako Diesel, Emporio Armani, Fossil, Michael Kors nebo Puma.

Fossil Group luxusní chytré hodinky

Samozřejmě se bavíme o designově propracovaných kouscích, které v sobě zároveň ukrývají WearOS od Googlu a spoustu aplikací a funkcí včetně Google Fit nebo Google asistenta, měření srdečního tepu či zobrazování předpovědi počasí.

Fossil Group luxusní chytré hodinky

Tématem veletrhu byly hlavně nové rozšířené profily využití baterie. Nový „Extended battery mód“ nabídne čtyři specifické přednastavené profily, které zvládnou potlačit určité funkce tak, aby uživatel dosáhl požadované výdrže. Stejně tak bylo představeno i rozšiřování úložiště – nyní až na 8 GB interní paměti. Novinkou, kterou Fossil Group taktéž oznámila, byly nové implementované reproduktory, které umožňují odpovídat na hovory – ať už na platformě Android, nebo Apple.

Na některé modely se můžete podívat v galerii.