V sobotu 8. dubna proběhlo v RE-PLAY studiu offline finále Lenovo CS:GO Cupu, kam se kvalifikovala čtveřice nejlepších týmů z online finále! Diváci se mohli těšit na napínavé zápasy s kvalitním komentářem Dev1ho a Lelka. No a jak se celé finále vyvíjelo? 

V prvním semifinále na sebe narazily celky Fraternitas a Majestic Lions. První mapa byla zcela v režii lvů, kteří svého soupeře doslova přejeli za 20 min poměrem 16:0. Druhý zápas už byl o poznání dramatičtější a nakonec se z vítězství radoval tým Fraternitas, který tak srovnal stav série na 1:1. Ve třetí hře na mapě Mirage se pak dařilo více hráčům Fraternitas, kteří tak dokonali obrat série a mohli se radost z postupu do finále! 

V druhém semifinále se potom představili na streamu hráči Inside Games a Gunrunners. V tomto duelu byl jednoznačným favoritem Inside Games, ale hráči Gunrunners se rozhodli říct, že tak jednoznačné to nebude a na první mapě Train porazili Inside Games ve slušném tempu! Druhá mapa Overpass, pak přinesla napínavou hru, kdy se body přelévaly z jedné strany na druhou. Zápas nakonec musel dojít až do prodloužení, které lépe zvládli hráči Inside Games a dokázali tak srovnat stav série na 1:1. Rozhodující mapa pak byla Inferno. Inside Games dokázali urvat vítězství na svou stranu poměrem 16:14 a mohli se radost z postupu do finále. Opět se ukázalo, že toto semifinále je neskutečně vyrovnané!

Finálová dvojice byla známa. Na první mapě Cache Inside Games na svého soupeře vlétli a celkově ovládli první mapu 16:8 a ujali se tak vedení 1:0 na mapy. Na mapě Mirage pak hráči Inside Games potvrzovali to, že jsou rozjetí a náravmně se jim daří a dokázali uzavřít finálovou sérii 2:0 na zápasy, když urvali vítězství 16:9! Ti si tak odnesli titul v Lenovo CS:GO Cupu a finanční výhru 9 000 Kč