Hra PUBG je posledních pár měsíců fenoménem herní scény a nedávno dokonce překonala svůj vlastní rekord v počtu hráčů, jenž hráli hru ve stejnou dobu a to neskutečné tři miliony. Jak si ale vývojáři vlastně žijí?

Novou Playerunknowns's Battlegrounds divizi společnosti Bluehole, která sídlí v Soulu v Jižní Koreji, nedávno navštívili novináři z Inven a nafotili, jak to tam vypadá.

V objektu pracuje dohromady 160 lidí ve 40 místnostech a vybavení je dostačující k tomu, abyste ani nemuseli chodit domů. Po vstupu do budovy naleznete výstavku všech ocenění, jenž PUBG získalo, dále projdete okolo prosklených zasedaček. Zasedačky a meeting pointy jsou ve vývojářských společnostech důležité, protože většina zaměstnanců v open office má rádo ticho. V této budově jich najdete bezpočet, jak malé, tak velké. Kanceláře vypadají stejně jako v jakékoliv jiné vývojářské firmě, spousta stolů v open space a jeden počítač namačkaný na druhém. Jednotlivé části jsou mezi sebou tak daleko, že leadeři, jenž se potřebují rychle přemisťovat mezi ostatními odděleními, používají k přesunům hoverboardy.

Najdete zde i spoustu koutků s občerstvením, kde si můžete vzít pití dle libosti, cereálie nebo instantní jídla. Mají zde i kantýnu (snad ne jen vegetariánskou, která je u CD Projekt Red velmi neoblíbená), odpočinkové zóny a herní koutky s retro i aktuálními konzolemi. A také postele a tři masážní křesla.

Tak co, kdo by se k nim nejraději hned přidal a byl součástí tak skvělých kanceláří?