První máj, lásky čas? Ani omylem! Čas na Predator Rainbow Six Siege Cup o pořádně tučný finanční prizepool? Rozhodně! Společně s partnerem Acer Predator jsme si pro vás připravili dva kvalifikační turnaje a velkolepé Grand Finále. Vyzvat zde budete moci také vášnivého hráče a zkušeného komentátora DeeThana, který se do turnaje vrhne společně s vámi. Tak kdo si nakonec ukrojí větší podíl z 10 000 Kč a odnese si parádní figurky, které věnovala společnost Conquest?

Hrát budeme v dobře známém režimu TDM - Bombs. Všechny zápasy kvalifikace se odehrají formátem BO1. Výjimkou je finálový zápas v kvalifikaci. Ten se odehraje BO3 a rozhodne o seedingu v Grand Finálovém pavouku. Všechny duely Grand Finále odehrajeme ve formátu BO3.

Vyzvi DeeThana v živém vysílání na Twitch.tv právě ty!

Vysílání turnaje se zhostí samotný DeeThane. I on přislíbil účast v turnaji a tak se můžete těšit, že ho v živém vysílání vyzve právě váš tým. No a když ho náhodou porazíte, tak je připraven vás turnajem provést z pozice komentátora. Nezapomeňte si proto naladit jeho twitch kanál.

 

Zaregistruj se do turnaje a vystřílej si slávu!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje: ZDE

Co čeká vítěze velkého finále Predator R6S 5v5 Cupu?

  • 1. místo: 6 000 Kč/tým + 5x figurka operátora dle výběru
  • 2. místo: 4 000 Kč/tým + 5x figurka operátora dle výběru
  • 3. místo: 5x figurka operátora dle výběru

Na výběr jsou figurky následujících operátorů: Hibana, Jager, Sledge, Thermite, Valkyrie, Bandit, Caveira, Ela, Twitch, Vigil.