Poslední týden zažil Steam několik velkých vydání. Před pár dny dorazily dlouho očekávané závody F1 2021. Zároveň Valve překvapilo s přenosnou konzolí Steam Deck. Obě tyto položky byly nicméně zastíněny nástupem Monster Hunteru od Capcomu. V TOP 5 se nicméně mluví o úplně jiné hře.

Mezi pěticí nejprodávanějších her totiž nalezneme titul pojmenovaný She Will Punish Them. Jedná se o "sensual dark fantasy ARPG" a recenze na Steam stránce přirovnávají hratelnost mixu Diabla a Raid Shadow Legends.

Hra nicméně vzbudila řadu kontroverze. Jak je totiž z oficiálního popisu celkem jasné, o zabíjení nepřátel v arénách tak úplně nejde. Hned 6 z 8 gifů totiž láká na oblékání postavy do spodního prádla, pózování a vývojáři se chlubí velmi detailním zpracováním postav. Upravit si můžete velikost prsou, zadku, vybrat spodní prádlo i pózu.

Steam přitom například kvůli Super Seduceru, který zobrazuje maximálně dívky ve spodním prádle, měnil pravidla pro nevhodný obsah. Více se o této kauze dočtete u kolegů na Hrej.cz. Mezitím platforma nechá miliony uživatelů nakupovat titul, který ve velkém láká na svoji sexualitu. She Will Punish Them je aktuálně pátou nejprodávanější položkou na Steamu.