Youtubery Kelo, Jawo a Gejmr možná znáte. Tato skupina spolupracuje již od roku 2018, kdy vznikla první série s módovaným Minecraftem pod názvem Kšeftblok. Od té doby trojice tvůrců zažívá nová dobrodružství nejen v kostičkovaném světě. Pod značkou KJG nyní ve spolupráci s výrobcem periferií Yenkee vzniká limitovaná sada herních periferií KJG.

Yenkee KJG sada se skládá z klávesnice, sluchátek, myši, náramku a speciálního balení. Klávesnice vychází z oblíbeného modelu Yenkee YKB 3200 Shadow, nabízí české popisky, barevné RGB podsvícení, stojan na telefon a speciální vzhled s logem KJG.

Jako u každé správné herní klávesnice nechybí anti-ghosting funkce, win-lock a velmi odolné kovové tělo.

Sluchátka pak našla předlohu v Yenkee Shadow. Opět jsou unikátní svým vzhledem, který se vyznačuje logem KJG na mušlích. Speciální vlastností sluchátek jsou basové vibrace a virtuální prostorový 7.1 zvuk. Ani zde nechybí decentní RGB podsvícení.

Herní myš také definuje logo KJG a barevné podsvícení. Hlavním tahákem je ale univerzálnost. Díky symetrické konstrukci se limitovaná edice myši hodí pro leváky i praváky. Yenkee myšku vybavilo senzorem A725 s DPI až 4 800 a devíti programovatelnými tlačítky.

K celé sadě dostanete také náramek a krabici, kterou si vystaví nejeden nadšenec Minecraftu a samotných youtuberů. Celková cena limitované edice Yenkee KJG je 1 699 Kč, což přesně odpovídá i jednotlivým periferiím. Zde dostanete navíc také náramek, velmi pěkné balení, a především samotné periferie v limitovaném provedení. Akce trvá pouze do vyprodání zásob u vybraných prodejců.

Na videorecenzi celé limitované edice Yenkee KJG se můžete podívat níže.