Nová sestava Liquid by měla být postavena podle samotného Jonathana "EliGE" Jablonowskiho.

Podle různých zdrojů jsou Liquid velmi blízko k podpisu smlouvy s Nickem "nitr0" Cannellou, někdejším hráčem pro Liquid, který doposud hrál za 100Thieves konkurenční střílečku VALORANT. Duo nitr0 a EliGE by pak měli doplnit neameričtí hráči, pro které klidně půjdou až do Francie.

Photo credit: ESL

Jedním z nich by totiž měl být Richard "shox" Papillon, o jehož spojení s Liquid hovoří též vícero zdrojů. Pravděpodobně se ho dočkáme po přechodu Vitality na dánsko-francouzskou bázi místo dosavadní čistě francouzské. 

Čtvrtým hráčem by pak měl být brazilský ostrostřelec Vinicius "VINI" Figueiredo, který už čtyři roky hraje pro brazilské FURIA, ale ve svých dvaadvaceti letech nejspíše chce zkusit jít trochu jiným směrem. Tyto čtyři hráče by pak měl doplnit nějaký AWPer, toto jméno ovšem zůstává ve hvězdách.

Photo credit: PGL

Stejně tak není jisté, co bude se zbytkem sestavy současných Liquid. Ohledně Keitha "NAF" Markovice a Jakea "Stewie2K" Yipa se spekuluje, že by možná mohli být součástí nové sestavy pod severoamerickou organizací Evil Geniuses, o Gabrielu "FalleN" Toledovi se zase šušká, že se bude snažit obnovit sestavu, se kterou kdysi vyhrál dva Majory. Žádné oficiální informace ovšem zatím nejsou na stole.