Přesně 1.12. ve 22:00 středoevropského času se dočkáme dalšího živého eventu ve Fortnite. Ten bude tentokrát uzavírat stávající sezonu a s ní tzv. Nexus War. Co to znamená? Po většinu sezony víme, že na obloze se přibližuje jeden z největších záporáků světa Marvelu. Nese jméno Galactus a pochází z pera Stana Leeho. Právě on se s námi utká příští úterý během živého eventu.

Zatím nikdo netuší, jak vše bude probíhat, ale Epic doporučuje být přihlášený do hry minimálně hodinu dopředu, aby si hráči zajistili místo na serverech. Jak víme už od prvního živého eventu s raketou ještě v Chapter 1, servery jsou pokaždé přetížené a deset minut před začátkem se do hry prakticky nelze dostat. V takovém případě nezbývá než naladit svého oblíbeného streamera a nebo počkat na záznamy na youtube.

Tento event se nebude opakovat, možná nám ukáže, kam dále bude hra směřovat, protože pochybujeme, že během jedné akce porazíme někoho, jako je Galactus, i když máme k dispozici skoro všechny Avengery.

Šéf Fortnite Donald Mustard nedávno v jednom podcastu řekl, že se zdaleka nejedná o konec, ale spíš začátek. Mají prý naplánovanou spolupráci s Marvelem na několik let dopředu. Příchod Galactuse způsobil loňský Zero Point event, který nám na dva dny vypnul celý Fortnite a narušil časoprostor, aby vznikl ostrov pro Chapter 2. Právě Zero Point přilákal Galactuse, který cítí obrovskou sílu a rád by ji pohltil.