Logitech přesně před rokem představil velmi povedený headset G Pro X. Jednalo se o přímou odpověď například na modely Cloud od HyperX. Krom podobné konstrukce headset sází na kvalitní zvukové podání, pohodlí a mikrofon od Blue. Headset byl přijat pozitivně a nyní Logitech přichází s bezdrátovou verzí.

Logitech G Pro X Lightspeed, jak již název napovídá, využívá bezdrátovou technologii Lightspeed. Ta zajišťuje minimální dobu odezvy a velký dosah. Funguje v rámci 2,4Ghz standardu. Lightspeed Logitech využívá například u myší a klávesnic, kde každá milisekunda hraje roli. V praxi tato technologie opravdu supluje tradiční drátové připojení. U sluchátek je tedy kvalitní připojení zaručeno.

Nová sluchátka nabídnou až 20hodinovou výdrž na jedno nabití a dosah okolo 12 metrů. Nabíjet se budou pomocí dodávaného USB-C kabelu. Sluchátka lze používat i během nabíjení, což potěší. Lightspeed technologie využívá přibalený přijímač s klasickou USB koncovkou.

O mikrofon se opět postarala společnost Blue, která byla před pár lety odkoupena Logitechem. V balení dále nalezneme taštičku na přenášení a sadu plyšových náušníků navíc. V základu mají sluchátka kožené náušníky.

Sluchátka Logitech G Pro X Lightspeed se začnou prodávat v srpnu za cenu 5 499 Kč.