Logitech přichází na trh s novým high-end volantem a pedály G923. Toto příslušenství nabídne podporu pro PC, Xbox i Playstation a především novou technologii TRUEFORCE.

Technologie TRUEFORCE zprostředkovává zpětnou vazbu ze hry přímo do rukou řidiče. Logitech tuto funkci navrhl tak, aby odrážela chování vozidla, herní fyziku a další aspekty, které jsou při závodě důležité. Díky tomu má jezdec větší přehled o dění na trati a dokáže lépe reagovat na probíhající dění.

Volant dále disponuje programovatelným ovládáním dvojité spojky, které umožňuje závodníkům vybočit snadněji a rychleji z dráhy pomocí této funkce. Ta podporuje maximální trakci s miniem kouče ze spálených pneumatik. Vestavěný indikátor otáček pak zobrazí informace na LED panelu. Samozřejmě nechybí ovládací prvky z klasického gamepadu. Brzdové pedály pak nabízejí citlivější a reálnější odezvu, než kdykoliv předtím.

Logitech G923 půjde propojit s PC, Xboxem One a Playstationem 4. Přislíbena je i plná podpora pro připravované konzole Xbox Series X a Playstation 5. Volant s pedály se začne prodávat v srpnu za cenu lehce přes 10 490 Kč.