LoL Pro League (LPL)

Třetí lednový týden hned z kraje načne Čínská nejvyšší liga, nově rozdělena do dvou regionů, Jih a Západ. Od 10:00 začne LPL vysílat úvodní zápas Invictus Gaming vs Royal Never Give Up. 

 

LoL Champions Korea (LCK)

Úterní devátá hodina bude ve znamení prvního letošního zápasu Jihokorejské LCK. Každý hrací den nás čekají dvě Bo5 série. V té první se představí Kingzone DragonX a KSV eSports jež převzali soupisku mistrů světa Samsung Galaxy. 

 

EU LoL Championship Series (EU LCS)

Evropský region začne pěkně z ostra, v pátek 19. ledna se proti sobě postaví od 18:00 G2 Esports a Misfits Gaming. Složení evropské scény je více méně stejné jako loni, pouze se na Rift vrací po roce v Challenger Series FC SCHALKE 04. Navíc, v H2K budeme sledovat tažení dalšího českého marksmana Patrika "Sheriff" Jírů.

 

 

NA LoL Championship Series (NA LCS)

Severoamerická liga odstartuje hodinu před sobotní půlnocí, 20. ledna očekávaným duelem Team SoloMid a Team Liquid. Hned po nich následují zápasy zbrusu nových týmů. Ať už bude jejich herní projev jakýkoliv, budeme si na ně muset zvyknout, kvůli permanentním slotům se do ligy žádný nováček jen tak nepodívá.