League of Legends eSuby je opět kompletní. Nejde snad už ani spočítat, pokolikáte tento nadpis můžete číst, navrátivší kapitán  Anh Viet "Dejv" Bui to však opět dokázal. Po odchodu hned tří hráčů, jmenovitě bývalého kapitána  Michala "Odstranovac" Duchoně,  Jana "Piipous3k" Pipoty a  Štěpána "Baxtrix" Buchty, se sestava opět ocitla pouze ve dvou lidech.

 Anh Viet "Dejv" Bui k sobě a Marku "Abitak" Kochanskému však našel trojici nových hráčů. Dle jeho slov se jedná o nejlepší možnost. K týmu se nově připojuje  Dano "Deefix" Ďugel,  Lukáš "Kubis" Kubín a  Jirka "Rostak" Hrbáč. Na blížícím se MČR však zaujme pozici ADcarry hvězdný  Tomáš "Nardeus" Maršálek. Proč? To vám prozradí samotný kapitán této sestavy:

Na sestavení rosteru jsem neměl moc času (cca 5 dní), avšak si myslím, že z hlediska dlouhodobých výkonů se jedná o nejlepší možnost. Do týmu jsem přibral "neznámé" tváře, jelikož ty známé často mění týmy, a to není mým cílem. Mým cílem je vybudovat stálou pětici hráčů, která se bude postupně zlepšovat. Kubis na adc sice nebude hrát na MČR, ale to proto, že jsme se rozhodli, že potřebuje trochu více času se se mnou sehrát a doladit drobné chyby, které by mohly být klíčové. Na ostatních akcích však hrát bude a zároveň bude součástí naší přípravy na MČR. Kladné výsledky se nemusí dostavit ihned, avšak pevně věřím, že pokud vydržíme, tak budeme opět soutěžit o přední příčky. Nakonec bych chtěl poděkovat managerisovi Shiffttymu za všechnu pomoc během skládání rosteru.

League of Legends eSuba.INTEL:
 Anh Viet "Dejv" Bui
 Marek "Abitak" Kochanský 
 Dano "Deefix" Ďugel
 Lukáš "Kubis" Kubín
 Jirka "Rostak" Hrbáč