Těžko se tomu dá věřit, ale je tomu skutečně tak. Bethesda plní své sliby. Po více než sedmi měsících se hráčům do rukou dostávají plátěné tašky, které ale měli být součástí původní sběratelské edice Fallout 76.

S Falloutem 76 se pojily problémy už od začátku. Kromě problémové bety a vlastně celé hry se nevyhnuly nepříjemnosti ani reálnému Falloutu, respektive sběratelské Power Armour edici. V té dostali hráči za nemalou cenu helmu z Power Armoru. Aby se jim při převozu nepoškodila, součástí balení měla být i plátěná taška v níž se měla helma uschovat. Několik hráčů si ale všimlo, že taška rozhodně není z plátna, nýbrž z nylonu.

Reakce Bethesdy byla zvláštní. Místo omluvy a kompenzace hráčům napsala toto:

Zdravím. Omlouváme se, že nejste spokojen s taškou. Taška, která je ukázaná v reklamních upoutávkách, byla pouze prototyp a moc drahá na výrobu. Neplánujeme s tím nic dělat.

Nylonová taška nebyla součástí pouze pár vybraných kusů, ale naprosto všech edic. Po bombardaci support oddělení Bethesda sklopila uši a hráče alespoň obdarovala 500 atomy. Ty ale paradoxně nepostačily ani k tomu, aby si hráči mohli plátěnou tašku zakoupit alespoň ve hře.

V prosinci minulého roku se tak po obrovském průšvihu nejen s hrou, ale i s komunikací okolo ní, rozhodla Bethesda vytvořit plátěné tašky a hráčům je rozeslat.  Ti je konečně začínají dostávat a Bethesda si možná opět vybuduje svou reputaci zpět.