MSI do své nabídky přidává další desky pro procesory AMD Ryzen. Zatím neznáme ceny, ale díky použití čipsetu A320 se dá očekávat, že nové modely budou patřit mezi ty nejlevnější vůbec. A320 je totiž základ bez podpory přetaktování či více grafických karet. Všechny nové desky jsou formátu micro-ATX.

Nejvyšší z nových modelů je A320M Gaming Pro s červenými prvky pro oživení designu a stejnobarevným podsvícením. Deska má prostor na dva DDR4 moduly s maximální frekvencí 2667 MHz. Nechybí tradiční MSI technologie jako Audio Boost, LAN Protect a další.

Následuje deska A320M Bazooka se stříbrným designem a bílým podsvícením. Překvapivě nabízí čtveřici slotů pro DDR4 paměti, opět s maximální frekvencí 2667 MHz. Deska A320M Grenade patří do stejné skupiny, nabídne ale jen dva DDR4 sloty (opět max. 2667 MHz) a červené podsvícení.

Zbylé dvě desky najdete pod označením A320M PRO-VD a PRO-VD/S. Jde absolutně o to nejlevnější, co MSI nabídne. Obě mají dva sloty pro DDR4. Kompletní specifikace ještě ale nejsou ani na webu výrobce, takže nevíme, jakou frekvenci pamětí zvládnou.