Před pár dny Twitch spustil speciální kategorii určenou pro streamy z okolí bazénů, vířivek a pláží. Do této kategorie se přesunuly i streamy dívek lákajících zejména na placené sociální sítě plné svých fotek. Pokud jste se zamýšleli, kdo takovéto streamerky sleduje, máme pro vás částečnou odpověď.

Web streamcharts.com ještě před zavedením nové kategorie vzal dvě bezesporu nejznámější bazénkové streamerky Amouranth a Indiefoxx. Čas odsledovaný všemi diváky dohromady převyšuje ostatní dívky o stovky tisíc hodin.

Tyto dívky mezi sebou sdílí velkou část diváků, což není velkým překvapením. Daleko zajímavější jsou čísla sdílených sledujících s dalšími streamery. Na Amouranth například kouká ze 17,8 % také diváci oblíbeného hráče stříleček, Shrouda. To je víc než například na nejznámější dívčí streamerku Pokimane.

Podobně je na tom Indiefoxx. V obou případech se diváci těchto streamerek nejčastěji podívají na streamera xQc, co se mužů týče.

Shroud a xQc jsou i v hledáčku diváků Faith. V případě GloriaMatvien většina diváků logicky sleduje známější streamerky.

Poslední zajímavý graf víceméně mapuje nástup hot tub mety. Modrá křivka poukazuje na velký nárůst fráze OnlyFans v názvu vysílání. Ve velkém se v polovině dubna začalo používat i slovo bikiny a streamy s těmito slovy raketově rostly.