Pamatujete koncert Marshmella přímo ve hře? Něco podobného se chystá na víkend. Hlavním účinkujícím v eventu jménem Astronomical bude dlouho spekulovaný americký rapper Travis Scott, který je velkým hráčem a patří do původního squadu, který před lety "zbořil" hranice. Myslíme tím už legendární stream, kdy Ninja hrál právě s Travisem Scottem, s Drakem a hráčem amerického fotbalu JuJu Smith-Schusterem. 

Poblíž Sweaty Sands se už pomalu staví koncertní stage, kde vše o víkendu vypukne. Nyní totiž už známe přesná data konání a na rozdíl od loňského Marshmello koncertu bude mít různé časy pro různé regiony. Nejprve přijde na řadu Amerika, takže pokud budete chtít zažít koncert jako první, bude třeba být vzhůru v pátek 24.4. v 1:00 v noci a mít přepnutý region na Ameriku (NA:E, NA:W...). První koncert pro Evropu je naplánován také na pátek 24.4. v 16:00, což není úplně vhodný čas pro pracující, proto druhá šance bude ještě v sobotu v 17:00.

Účastí na koncertu si každý odemkne nový speciální glider, který můžete vidět na obrázku níže. Samozřejmostí je i sada challenges k odemčení dalších věcí (taneček, spray...). Navíc v eshopu bude k zakoupení pravděpodobně skin a další zajímavosti.