Sháníš na léto brigádu? Co takhle brigádu na doma, nepříliš časově náročnou, ale zato velmi slušně placenou. Stačí pořádně umět ovládat grafický programy.

Kreativní myšlení, polibek můzy a šikovné zacházení s Photoshopem nebo jinými grafickými programy - to je vše co potřebuješ k tomu, abys byl o dva tisíce bohatší. Hledáme umělce, kteří by nám ukázali návrhy triček pro Grunex. Toto triko by mělo jasně ukazovat, že ten, kdo ho nosí, je hráč tělem i duší. Tématiku her (bez použití jakékoli licencované grafiky či loga nějakého herního titulu) bychom pak rádi zkombinovali s Grunexem - nejlépe naším logem (to můžete stáhnout na tomto odkaze). Při použití loga se prosím řiďte naším logomanuálem.

Pokud už se ti v hlavě rýsuje nápad herního trika pro Grunex, neváhej a zapínej Photoshop. Návrh pak zašli na email bittner@grunex.com s předmětem Grunex tričko - soutěž a my z nich vyberem ten nejlepší. Autorovi trička, které vybereme, pak pošleme jako odměnu 2000 Kč a samozřemě také samotné tričko.

Tak nezapomeň - tričko Grunexu s herní tématikou. Hodně štěstí a šikovnou ruku! Soutěž trvá do 5. července.


Nové Grunex tričko je na světě!

Celkem nám do 5. července 2016 dorazilo 31 návrhů od 18 autorů. Nejvíce nás zaujal návrh od Kláry Daniové, se kterým tak zvítězila a odnesla si odměnu 2 000 Kč, gratulujeme.

Všem ostatním autorům děkujime za zaslané návrhy. 


Nové tričko půjde již brzy do prodeje. Těšíte se?