Fanouškovská tvorba je důležitou součástí každé hry. Nejenže hru oživuje, ale vytváří i alternativy v příběhu, v herních systémech a někdy může dokonce inspirovat samotné tvůrce hry.

V dnešním díle se podíváme na tři úžasné návrhy hrdinů a šampionů do hry Overwatch a League of Legends od španělského autora Julian del Rey, pracujícího pro Riot Games.

Jade

Jade, Viper Squad Commander (velitelka zmijí divize), kterou Julian del Rey navrhl, je třicetiletá válečnice, která k boji využívá převážně obrovského fotonového meče, ale dokáže být nebezpečná i nadálku díky své plasmatické pistoli. Ve výbavě jí nechybí ani masivní brnění, lékárnička a helma s krytem.

Meč Jade drží na jejích zádech díky magnetické síle dvou magnetů.

  • 1 -Plasmatická pistole funguje podobně jako ta Symetry, lze střílet jednotlivé slabší střely nebo nabít silný jediný výstřel. 
  • E - Jade přiskočí k nepříteli a zasadí mu ránu mečem nabitým elektromagnetickou energií.
  • Q - JAde vypustí fotonovou energii kolem sebe a způsobí poškození všem nepřátelům v okolí.
  • SHIFT - Jade spustí bariéru, která jí chrání před poškozením a léčí ji.
  • SPACE - Jade skáče výše než jiní hrdinové díky speciálnímu brnění na nohách.

 

 

Překlad: 1 - Tady Prahah, hlásím... Útok na pyramidy v Gize. 2 - Vidím někoho v písku. 3 - To nemůžeš být... ty. 4 - Ahoj Pharah... sestřičko.

 

Nelze přehlédnout, že Julian del Rey si dal se svou prací opravdu záležet. Sám vymyslel nejen podobu Jade, ale i její schopnosti a dokonce příběh a komix. Teď už jen stačí doufat, že si ho Blizzard všimne a přetáhne ho z Riot Games mezi své vývojáře.

 

Líbila se vám dnešní díla? Jaké téma byste rádi viděli příště? Své návrhy a názory pište do komentářů.