V Japonsku je čištění uší považováno za láskyplnou aktivitu, kterou sdílíte s někým druhým, ale běžně si je můžete nechat vyčistit i u masérů a holičů. A když je to tak oblíbené, tak proč z toho neudělat VR hru? Každý si přece chce nechat vyčistit uši od virtuální slečny, že jo?

 

 

A není to jen tak, že si lehnete a jde se na věc, ta hra má příběh!

Přicestovali jste do japonského města, kde se máte setkat se svou sestřenicí Nagomi, jenž si pamatujete z dětství, ale nyní je již dospělá a vy s ní strávíte celou noc povídáním. Poté, co jste velmi unavený, vám Nagomi nabídne, že vám vyčistí uši. Poněkud netradiční zakončení rozhovoru s příbuzným. Vyzve vás k tomu, abyste si lehli. A až si v reálu lehnete na připravený polštář, jenž představuje její klín, tak vám čistí uši. 

 

 

Samozřejmě slyšíte pouze zvuky čištění a její uklidňující hlas, takže hra potěší hlavně příznivce ASMR, což je uklidňující metoda jenž má vyvolat u posluchačů příjemné pocity za pomocí jemných zvuků běžných činností nebo šepotu. 

Pak vás Nagomi vyzve, ať u ní strávíte noc, jako za dávných časů. Což je dost divné zakončení.

Mě něco takového rozhodně neuchvacuje, ale já také nepocházím z Japonska. Pokud vlastníte VR na mobilní telefon a chcete si dopřát tento unikátní zážitek, tak si hru můžete stáhnout zdarma na této stránce a to i v anglickém jazyce.