FPS Call of Duty: WWII vyvíjená studiem Sledgehammer Games a vydána společností Activision dlouhou dobu vévodilu veškerým prodejům krabicových verzí ve Velké Británii. Šňůru bezkonkurenčního prvenství však překazil titul, který vyšel o více než měsíc předtím. Dokážete si tipnout, který to byl?

V září příliš velkých her nevyšlo a právě tento byste možná také netipovali. Na pomyslný trůn se vrátil fotbalový simulátor FIFA 18 od EA Sports, který byť od posledního revolučního dílu 17 nepřinesl žádné razantní změny, je stále úspěšným a to především díky dlouhodobě oblíbenému online režimu FUT (FIFA Ultimate Team).

Co se týče zbylého žebříčku, třetí místo patří klasice, která se na špičce drží už pět let - Grand Theft Auto 5 od Rockstar Games. Čtvrté místo patří další novince Assassin's Creed: Origins a páté Star Wars Battlefront II. Z předních her se největšího skoku dočkala exkluzivní závodní hra Forza Motorsport 7.

Pokud vás zajímá, jak si v Británii vede vaše oblíbená hra, můžete zamířit na této stránky. Abyste se v nich zorientovali, první číslo v seznamu představuje umístění před týdnem, druhé je aktuální pozice.