Server escharts sleduje a vyhodnocuje popularitu například esport zápasů, turnajů a lig, které se odehrávají napříč streamovacími platformami. Web zaznamenává i sledovanost jednotlivých streamerů a streamerek. Právě na něžné pohlaví se teď zaměřil a je opravdu na co se koukat. Zde je přehled desítky nejsledovanějších streamerek a jejich krátké představení.

10. místo - Staryuuki

Nejsledovanější španělská streamerka obsadila 10. pozici. Krom pokecu s diváky miluje tancování. V Just Dance kategorii pravidelně dosahuje nejvyššího počtu diváků. Třeba od ní okoukáte nějaké nové kroky.

9. místo: LuluLuvely

LuluLuvely nejraději streamuje battle royale střílečku Apex Legends. Aktuálně spolupracuje s týmem NRG Esports jako tvůrce obsahu.

8. místo: itsHafu

Hafu odstartovala kariéru na wowku. Postupně přešla na Hearthstone, TFT a nyní Among Us. Rodačka z USA patří mezi nejuznávanější streamerky a její důvtip ji doprovází zejména ve strategických hrách.

7. místo: Pqueen

Zástupkyně z Turecka Pqueen preferuje nejvíce pokec s diváky. Z potom Fall Guys. Sedmé místo je v jejím případě o to lepší, protože streamerka vysílá ve svém rodném jazyce.

6. místo - Amouranth

Amouranth patří mezi profesionální cosplayerky. Bohužel tyto cosplaye se Twitchi moc nelíbí a vysloužila si za ně nejeden ban. Hledat tak musíte na jiných sociálních sítích. Amouranth nejčastěji vysílá pokec a ASMR.

5. BotezLive

Sestry Alexandra a Andrea Botez hrají již od dětství šachy. Koronavirus přesunul většinu turnajů do online prostředí a sestry přenesly strategické duely na Twitch. Meziročně si jejich kanál polepšil o 39 pozic, skvělý výkon.

4. místo: Lilypichy

Lily streamuje na twitchi již řadu let. Nevěnuje se přitom jen jedné hře, ačkoliv zůstává dlouhodobě věrná lolku. Zastihnete ji při pokecu, v Minecraftu i Among Us. Jako členka OfflineTV se zúčastňuje i dalších akcí s ostatními streamery.

3. místo 39daph

39daph patří mezi největší streamerky v kreativní kategorii. Kromě kreslení také ráda hraje. Například Skyrim, Apex Legends a další. Celkový počet shlédnutých hodin u této streamerky vzrostl o 248% oproti minulému roku. Rovněž skvělé zlepšení.

2. místo: Jinnytty

Tajemná korejská streamerka, jejíž skutečné jméno zatím nebylo odhaleno. To je Jinnytty. Ačkoliv vysílá s Koreje, její streamy jsou v angličtině. Meziročně si streamerka sice polepšila o 341% odsledovaných hodin, jenže její kanál po 5 minutách sledování opustí třetina diváků.

1. místo: Pokimane

První místo očekávaně obsadila Pokimane. Tu nerozhodilo ani stěhování se od OfflineTV a jedno drama za druhým. Poki si jede svoje a daří se jí. Poslední vlna jejího úspěchu je rozhodně opřená i o titul Among Us, se kterým teď na streamu tráví nejvíce času.