V posledních týdnech jste měli příležitost nominovat a hlasovat v Grunex PUBG Community Awards, tedy v komunitní anketě, kterou jsme vám přinesli společně se ZOWIE by BenQ. Jde o jedinečnou anketu vyhodnocující uplynulý rok na domácí PUBG scéně. Rozhodovat jste mohli nejen o těch nejpovedenějších akcích, ale i o momentech, jež zprvu možná vypadaly jako skvělý plán, ale pokus o jejich exekuci nakonec úplně nevyšel. 

Právě tato kategorie nesla jméno Anticena komunity 2018 a o adepty na výhru nouze opravdu nebyla. Však to znáte, létající motorky, vybuchující auta, špatně hozené granáty, no prostě PUBG ve své plné kráse. Koho nakonec komunita vybrala?

Vítězům gratulujeme a doufáme, že se nad klipem pobavili stejně jako my. Pojďme si onen vítězný klip ještě jednou prohlédnout.

 

Vyhlášení divácké soutěže

Společně s anketou Grunex PUBG Community Awards jsme spustili také dvě soutěže pro vás fanoušky. První soutěž byla o tři myši dle vlastního výběru od ZOWIE by BenQ a probíhala na facebooku. Zapojit se mohl každý, kdo nám poslal kompletní nominaci. Výherci této soutěže budou na výhru upozorněni na facebooku pod soutěžním příspěvkem.

V druhé soutěži jsme rozdávali tři esport monitory ZOWIE by BenQ XL2411P a tři ZOWIE by BenQ myši dle vlastního výběru. Stačilo být 100., 200., 300., 400. nebo 500. hlasující ve velké finálové anketě. A tady máme vítěze...

100. Monitor ZOWIE by BenQ XL2411P ozzymaster
200. ZOWIE by BenQ myš dle vl. výběru Denisman
300. ZOWIE by BenQ XL2411P + ZOWIE by BenQ myš dle vl. výběru Sajmok
400. ZOWIE by BenQ myš dle vl. výběru Oflegend
500. Monitor ZOWIE by BenQ XL2411P Code08x

* Všem vítězům byla rozeslána soukromá zpráva zde na Grunex webu. Zkontrolujte prosím svoje schránky a postupujte dle uvedených pokynů.

Rekapitulace výsledků Grunex PUBG Community Awards

Tímto bychom rádi celou anketu uzavřeli a poděkovali všem, kteří se zapojili do nominací či do samotného velkého finálového hlasování. Závěrem si připomeňme vítěze všech kategorií za rok 2018:

A protože anketu podpořil také vývojář hry, budou vítězové kategorií oceněni exkluzivním PUBG merchem. Pokud ti to letos nevyšlo, neházej ručník do ringu. Stejně jako minulý rok, tak i letos se můžeš na Grunexu těšit na spoustu PUBG turnajů, ať už solo, duo či rovnou squad. Nezapomeň se registrovat a kdo ví, příští rok si chvíle slávy vychutnáš třeba právě ty.