Proti koronaviru se zapojíte do boje tak, že zůstanete doma. Aby tato hrdinská činnost byla pro všechny jednodušší, nejedno herní studio se rozhodlo své výtvory poskytnout na omezenou či neomezenou dobu zdarma. Na našem webu o těchto akcích informujeme a přečíst si o nich můžete v naší sérii "Co hrát během karantény zdarma".

Jenže donutit někoho sedět u počítače ještě nutně neznamená donutit někoho hrát hry. Netflix i YouTube hlásí obrovský nápor na svoje servery a ohlásili snižování kvality svých videí.

A tak pokud vás už hry nebaví a kvalita videí na Youtube nebo Netflixu nedosahuje požadovaných kvalit, můžete zkusit jiná videa - ty pro dospělé. Pornhub totiž pro Česko i Slovensko zpřístupnil prémiový obsah zdarma.

Chcete-li si také aktivovat prémiový účet na nejznámějším pornografickém webu, stačí si založit účet a potvrdit, že budete dodržovat hygienické pokyny. Platební kartu po vás nikdo chtít vyplňovat nebude. Zatím není jasné, jak dlouho akce poběží.

V Itálii, která nákazou trpí nejvíce ze všech zemí Evropy, už tato akce nějakou dobu běží. V den zavedení se návštěvnost webu zvedla o více než 50%. V následujících dnech začala klesat, ale stále se drží vysoko nad průměrem.