Ohledně Mafie již známe datum vydání (25. září), seznam hlavních dabérů české lokalizace a nyní i podobu mapy. Tvůrci nové definitivní edice hry ve svém posledním blogu popsali různé změny. Lost Heaven se ve své podstatě mění hlavně kosmeticky. Silnice většinou zůstávají na svém místě a na první pohled mapa připomíná tu původní. Úpravy tu ovšem jsou.

Kliknutí na mapu odkáže na originální velikost obrázku.

Předně se změnila výšková struktura města. Již nejde víceméně o plochou zástavbu. Očekávat tak můžeme například více kopcovitý a rozmanitý terén. Jisté části ulic se posunuly. Například západní výjezd z West River Tunnel, který spojuje Central Island a Little Italy, se lehce posunul na sever. Rovněž se lehce upravilo umístění Salieriho baru. Určité mise také změní lokaci. Je to kvůli tomu, aby hráči opakovaně nejezdili skrz stejné oblasti.

Původní mapa.

Jak již bylo zmíněno tvůrci hry, dočkáme nových příběhových misí, které poodkryjí příběhy vedlejších postav. Je proto možné, že právě tyto mise nás zavedou na nová místa v Lost Heaven.

Vývojáři ze studia Hangar 13 bohužel změnili i některé názvy čtvrtí. Pryč je Hoboken a rovněž New Ark. Místo toho se zvolila označení Holbrook a North Park. Oak Hill se rovněž přejmenoval na Beech Hill. Giuliani Bridge, přes který byste rozhodně měli jet, protože to šetří čas, naštěstí zůstává.

Potěší také možnost podívat se na venkov kdykoliv nezávisle na průchodu příběhem. Tvůrci lákají i na odstranění načítacích obrazovek mezi misemi.