Do OfflineTV se přidává další člen. Alespoň tak zní titulek nejnovějšího videa, které láká na velmi vyspělého robotího psa od Boston Dynamics. Spot patří k nejpropracovanějším volně dostupným robotům na světě. Jedná se o výsledek dlouholetého vývoje přední americké společnosti.

Čtyřnohý robot dokáže na svých zádech nést nejmodernější vědecké přístroje a dostat se do oblastí, kam ani člověk nemůže. Důvod zakoupení robota pro OfflineTV? Zábava, ale i zisk.

Spot stál OfflineTV členy okolo 75 tisíc dolarů, tedy přibližně 1,75 milionů korun (složili se na něj tři nejbohatší členové - Pokimane, Disguised Toast a Michael Reeves). Uvítací video představuje Spota ve velmi odlehčeném tónu. Robota chce skupina streamerů využít k tvorbě youtube videí a získat tím investici zpět. Nebrání se Spota pojmenovat i po firmě, která za tuto reklamu zaplatí.

Největší radost z nového člena domácnosti má jistě Michael Reeves a Disguised Toast. Oba dva ovládají programování a zejména Michael již v minulosti dokázal vytvořit různorodé (ne)praktické vynálezy. Špičkový robot od Boston Dynamics bude právě jemu dělat nejlepšího společníka.

Spota měly na zkoušku i další tvůrci obsahu. Například Adam Savage, bývalý moderátor pořadu Bořiči mýtů. Také Marques Brownlee z kanálu MKBHD a Lew later z kanálu Unbox Therapy. Jejich pohled na robota byl o něco více detailní.