Overwatch League app je oficiálně ke stažení pro zařízení s operačním systémem Android 5.0 a iOS 10.0 nebo vyšším. Aplikace je jednoduchá se strohým, ale padnoucím designem k celkové image OWL. Veškeré prvky jsou tam, kde byste je očekávali a ve verzi pro iOS nabízí něco málo navíc. Na první obrazovce, která vás přivítá po otevření aplikace najdete první čtyři nadcházející zápasy, videa a nejnovější zprávy. Dále si zde můžete do lišty velde malého loga OWL přidat své oblíbené týmy což se následně promítne do celé aplikace. 

(odkaz ke stažení - Android - iOS)


Druhá záložka skrývá kompletní rozpis zápasů, můžete se posouvat dopředu ale zároveň i zpětně a najít si výsledky již odehraných zápasů. V pravém horním rohu můžete spravovat upozornění pro vybrané zápasy, automaticky se nastaví pro ty, kde figuruje jeden z vašich oblíbených týmů. Upozornění můžete dokonce propsat do svého kalendáře.


Následuje výsledková tabulka rozdělená dle divizí, nechybí ani možnost filtrovat v čase. Můžete se podívat na tabulku z Preseason nebo až liga začne, filtrovat podle základní části nebo například Playoffs.


Když už se díváte na tabulku, stači prokliknut na konkrétní tým a dostanete všechy potřebné informace. Poslední odehraný a první nadcházející uktání, záznam z odehraných zápasů a nesmí chybět soupiska týmu.


V detailu odehraného utkání vás přivítá několik vteřin dlouhý klip ze zajímavé akce. Výsledek, záznam her a opět, soupiska obou týmů.


Na závěr slibovaná odlišnost od Android verze, přítomnost aplikace v telefonu se odrazí i do iMessage a vy tak máte možnost posílat samolepky s logem jednoho z dvanácti týmů. Fanouškovo srdce nad takovou drobností jistě zaplesá.