Nedávno jste se společně se svými kamarády mohli postavit proti velkým nepřátelům jako tomu byla například Giratina. Máme ale ještě spousty možností na odemknutí zajímavých pokémonů. Giratina se vrátila ze světa zkreslení, aby se obnovila a transformovala. Počínaje 28.březnem se Giratina vrátí na raidy až do 2.dubna, kdy se změní na origin formu, aby do 29.dubna testovala sílu trenérů.

Data a časy:

  • Giratina (Altered forma): Na světě se objeví 28.března 2019, a bude zde do úterý 2.dubna 2019
  • Giratina (Origin forma): Na světě se objeví 2.dubna 2019, a bude zde do pondělí 29.dubna 2019

Doporučujeme připravovat své pokémony na tyto legendární nepřátele typu "Ghost" a "Dragon", které byly původně objeveny v oblasti Sinnoh.

Výzkum zaměřený na počasí

Profesor Willow provádí výzkumy dopadu počasí na pokémony, se zaměřením na vodu a trávu. Roztáčejte pokéstopy v nedalekém okolí k získání nových speciálních úkolů "Field Research", které vás odmění setkáním s tímto zajímavým pokémonem. Zatímco budete pracovat na výzkumech, dávejte pozor na další pokémony, kteří by mohli být ovlivněni povětrnostními podmínkami, jako je například Castform.

Datum a čas:

  • Probíhá 30.března 2019 od 11:00 do 20:00

Detaily:

  • Pokémoni, kteří se objevují vlivem počasí, se budou během akce objevovat častěji.
  • Za roztáčení pokestopů budete dostávat zajímavé úkoly, které budou k dispozici pouze během této akce.
  • Dokončení úkolů s omezeným výzkumem vám přinese setkání s Lotadem.
  • Pokud máte štěstí, můžete se setkat s shiny verzí Lotada a Shiny Castformem ve své normální podobě.

Pokud během tohoto eventu nasbíráte tyto omezené výzkumné úkoly, můžete je kdykoli později dokončit. Nezapomeňte ale - budete se muset vydat na cestu skrze velké množství pokéstopů, abyste získali nové úkoly v terénním výzkumu a setkali se s co největším množství Lotadů. Navíc doporučuji plnit tyto úkoly hlavně v době eventu, jelikož i úkoly budou zaměřeny na tuto událost. Proto bude po skončení eventu plnění úkolů daleko složitější.