Spekulace jsou potvrzeny! Dnes jsme se konečně dočkali oznámení další organizace, která vstupuje na Valorant scénu s vlastní soupiskou. Inside Games budou reprezentovat ostřílení borci z bývalého uskupení 1GMIX. Už několik dní se spekulovalo o možném přestupu celé sestavy či jednotlivých členů do některé z tuzemských organizací. Hojně se mluvilo právě o Inside Games, kde měl zaujmout místo kapitána Gabriel "BrainEater" Pál, což se nyní potvrdilo. K angažování nové sekce se vyjádřil také majitel Inside Games Vojtěch Klapuch:

Valorant sledujeme od jeho počátku a vnímáme, jak hráčská základna u této hry roste a jaký má esport potenciál. Čekali jsme několik měsíců, abychom nechali vykrystalizovat týmy, které se v betě utvořili. K tomu nám dopomohl a Grunex Masters, který nám posloužil jako výkonnostní srovnávač. Ten nám jen potvrdil to, že tým, který jsme si zvolili do Inside Games, je ten správný.

Došlo také na slova nového kapitána Valorant sestavy Inside Games Gabriela BrainEaterPála:

Myslím, že budem hovoriť asi za všetkých členov 1GMIX-u, keď poviem, že nás spolupráca s IG veľmi potešila. V hre bolo viacero tímov a určite sme radi, že sa nakoniec vedenie rozhodlo pre nás. Aj napriek ťažším začiatkom a až možno príliš častým zmenám v zostave (však tomu nasvedčuje aj nás doterajší názov) to vyzerá tak, že sme konečne poskladali tím, kde sa hrá takmer vždy s dobrou náladou, bez väčších stresov a proste tá tímová chémia funguje ako má. Časový harmonogram bohužiaľ nemáme všetci jednotný a preto sme stále v zložení šiestich hráčov a teda často aj experimentujeme s rozličnými zostavami na jednotlivé zápasy. Aj vďaka hraniu pod organizáciou dúfame, že s príchodom dobrých výsledkov, úspechov sa nám v budúcnosti podarí dostať na úroveň full-time hráčov a budeme sa môcť hre venovať na 100%.

V Grunex Masters ve skupině A tak nově uvidíme hrát sestavu 1GMIX pod novou organizací Inside Games. Organizace navíc nově nabídne své turnajové zápasy ze skupiny A na svém twitchi