To, že je Rainbow Six: Siege v poslední době jedna z nejhranějších multiplayerových her, to se potvrdilo na našich pravidelných sobotních R6S turnajích a hlavně v rámci Predator R6S 5v5 Cupu, který byl vůbec prvním větším lokálním eventem v této strategické střílečce s celkovým prizepoolem 20 000 Kč. Celý turnaj jsme ukončili dnes offline Grand Finálem v herním studiu RE-PLAY, celý turnaj byl streamován v podání streamera a hráče Martina "Marty_vole" Vašiny, ve spolupráci s ostříleným znalcem Dominikem "Darwy" Kotem na Martyho Twitch kanále, kde se také můžete podívat na záznam.

Celkem se odehráli dva kvalifikační turnaje, ze kterých postoupilo nejlepších osm týmů do Online finále, z něhož si pak vybojovali postup do offline Grand Finále R6S turnaje nejlepší dva týmy. V profesionálním studiu RE-PLAY se potkali dva silné celky team Pyctophobia a team FoX, kteří předvedli neskutečně napínavé a velmi vyrovnané zápasy. Po nervydrásajícím prodloužení si nakonec titul nejlepšího lokálního týmu odnesli kluci z organizace FoX.

Hra Rainbow Six Siege českým a slovenským fanouškům na twitchi ukázala, že má velký potenciál a rozhodně má co nabídnout na kompetitivní scéně. I když tyto dva celky jsou v lokální scéně velmi dominantní, doufáme, že kvalitních týmů bude přibívat, stejně jako turnajů v této hře.

 

 

A jaké ceny si odneli ti nejlepší?

V Grand Finále Predator R6S turnaje se bojovalo o celkový prizepool 15 000 Kč.

  • 1. místo 10 000 Kč

  • 2. místo 5 000 Kč

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator

Official Trailer | Tom Clancy's Rainbow Six: Siege