Dvě velké tváře na streamerské scéně mění platformy. DisguisedToast před pár dny oznámil ukončení exkluzivní spolupráce s Facebook Gaming, načež navázal partnerstvím s Twitchem. Z fialové platformy krátce na to odchází Ludwig, který se za poslední rok stal jedním z největších streamerů na světě.

Toast oznámil konec vysílání na Facebooku 17. listopadu. O týden později ohlásil příchod na Twitch, kde oficiálně nestreamoval dva roky.

Návrat Toasta na Twitch sledovalo v jeden moment až 36 tisíc lidí a jeho průměrný počet diváků se poslední dny pohybuje okolo 20 tisíc.

S Twitchem se mezitím rozloučil Ludwig ve stylovém videu, kde nechal odpálit staré fialové auto a následně nasedl do velmi podobného rudého. Samozřejmě jde o přirovnání k ikonickým barvám Twitche a YouTube.

Ludwig bude streamovat na Youtube Gaming exkluzivně, jinde ho tedy nepotkáme. Při odjezdu červeným autem si do Twitche rýpl, když zapnul hudbu. Prohlásil totiž, že zde problémy kvůli pouštění skladeb mít nebude.

Ludwig aktuálně plánuje další oznámení a v následujícím streamu zodpoví pár otázek. Na vrchol Twitche se Ludwig dostal po vydařeném Subathonu na začátku minulého roku. V rámci něj si přišel na 1,3 milionu dolarů, přes 280 tisíc subů a vysílal celkem 30 dní v kuse.