Největší PUBG turnaj letošního roku, který se odehrává v Jižní Koreji v Inčchonu, je tu. Základní prize pool tohoto turnaje byl stanoven na 2 000 000 $ a díky crowdfundingu (30% výdělku z prodeje PGC 2021 skinů) se v tuto chvíli tato částka téměř zdvojnásobila.

První fáze turnaje je Rank Decision, kde všech 32 kvalifikovaných týmů sbírá body do celkové tabulky. Tato tabulka bude určovat pořadí týmů v následující etapě turnaje, kde v první hře začne nejlepších 16 týmů, vítěz každé hry postoupí dále a doplní je následující tým v pořadí. To znamená, že nejlepších 16 týmů odehraje nejvíce her a tím pádem mají největší šanci na postup dále.

Všechny týmy byly rozděleny do 4 skupin podle slosování a každý tým odehrál 18 zápasů podle SUPER bodování. Toto je výsledná tabulka Rank Decision části turnaje.

Zde vyhrává tým ENCE, kteří společně s Virtus.Pro a Team Liquid tvoří hned 3 celky v TOP 8. Překvapením je určitě tým Soniqs, kteří se umístili až na 31. místě, to znamená, že budou mít jen 1 šanci na kvalifikaci do Weekly Finals nebo Dignitas, kteří tuto šanci nemají vůbec a zahrají si až Bottom 16 následující týden.