V neděli se začaly po celém světě objevovat teasery na novou sezonu ve Fortnite. Ta dorazí tento týden a konečně uzavře nekonečně působící první sezonu od nástupu Chapter 2. Co bude jejím obsahem je stále tajemství, ale nové ukázky obsahují větší než malé množství zlata, což může být hlavní nápověda.

První ukázky se začali objevovat na velkoplošných obrazovkách na veřejných místech. Ukazují pouze logo hry a přes ní zlatý otisk ruky. Některé také ukáží telefonní číslo, po jehož vytočení se ozve přednahraná zpráva: "Ano pane. Agenti byli zavoláni. Karta k přístupu do safu byla zakoupena."

Podstatnou nápovědou jsou také zlatem zakryté části textu na teaseru. Ty totiž připomenou poslední patch notes od Epicu, kde byla také krátká zmínka o Season 2, ale zakrytá žlutými pruhy. Už i logo a záhlaví oficiálního Twitteru hry obsahuje zlatou barvu.

To nahrává spekulacím, které se objevily asi před týdnem, že by do Fortnite mohl dorazit čtvrtý materiál - zlato. Jednalo by se o zásadní změnu ve hře. Jakou výdrž by mělo zlato? Někteří myslí, že by stavby z něho byly téměř nezničitelné, což by rozhodně nepotěšilo celou kompetitivní scénu hry. Uvidíme, nemá cenu vařit z vody, ale něco se zlatem v Season 2 bude určitě. Pokud tedy Epic netrollí podobně jako před pár týdny Apex Legends s novou Legendou.

Update: Nové teasery z Twitteru