Fakt, že je Playerunknown's Battlegrounds stále silně provázáno se streamerskou komunitou potvrzuje čerstvá novinka týkající se kosmetických předmětů ve hře. Už 4. června si totiž budete moci zakoupit speciální krabice se skiny dvou známých streamerů. Těmi není nikdo jiný než Shroud a DrDisRespect.

Shroudova krabice nese název Ghosted Crate a pořídit si ji můžete přímo na Twitchi nebo na Steamu za 9,99 USD. Získat z ní budete moci šedomodrý skin AKM a KAR98K.

Shroud

DrDisRespect vsadil na svou oblíbenou agresivní kombinaci červené a černé. Jeho krabice se jmenuje Speed & Momentum Crate. Zakoupit ji můžete taktéž na Twitchi i Steamu za 9,99 USD. V tomto případě získáte skin M416 a KAR98K. Část zisku z prodaných krabic bude putovat přímo k těmto streamerům.

Krabice budou dostupné pouze po omezenou dobu - od 4. do 30. června. Aktuálně není předpokládáno, že by bylo zpřístupněno jejich obchodování na Steam marketu. Kromě toho si na každém účtu můžete zakoupit pouze jednu jedinou krabici od každého druhu. Vývojáři zmiňují, že do budoucna jsou otevřeni další podobné spolupráci s jinými streamery.