Začátkem týdne proběhlo finále druhé sezóny turnaje Samsung Odyssey Masters o 10 000 €, do Česka z toho půjde 3 800 €.

Osm týmů bylo pozváno do finále: EntropiqVIKÜRVIGrindmoreHall of GameHeet GamingMForcePolishPower a The Boys. Zbylých osm týmů se muselo probojovat přes kvalifikace: sniip teamCRYPTOVAStuckers, TaTu HuniEsBez Padáku HopBeer Fellas, Team Diamond a FADEE Gaming. I přes to si zde zahrálo 5 českých týmů a z toho si 3 z nich odnášejí peníze.

První den si vedení drželi VIKÜRVI ve složení Double, Marbo, FreeKill a Dedrix s minimálním odstupem od stříbrné příčky v podobě PolishPower s KnorkiS, Marcelek, K4pii a Krunio. Velice povedené hry předvedli také FADEE Gaming (LukeeV, Maruninx, Klimson a Duff) na třetím průběžném místě díky dvěma vyhraným hrám.

Následující a finální den byl velice vydařený pro Qbe, ivas, Naylup a Lukarux reprezentující organizaci Entropiq, těm se podařil neskutečný comeback ze šestého místa. Díky tomu bylo až do poslední hry nejasné jaké bude pořadí v TOP 3 mezi EntropiqPolishPower VIKÜRVI. Celou situaci rozhodl až finální souboj právě mezi těmito týmy v situaci 4 v 3 v 2, kterou zkušeně zvládli zmiňovaní Entropiq a tím vyhráli i celý turnaj, včetně MVP za oba dny pro hráče Naylup.