Na experimentální servery se již po čtvrté chystá připravovaný Sanhok, který také můžete znát pod krycím názvem Savage. Tropická 4x4 mapa bude opět dostupná  v pátek 1. 6. v již pravidelném čase od čtvrté hodiny ranní. Konec testování je poté naplánován na pondělí 4. června konkrétněji v 13:00.

Pravděpodobně naposled

Pokud si chcete mapu vyzkoušet, musíte, stejně jako v předchozím testování, vlastnit kopii hry ve své knihovně. Poté už stačí aktualizovat nebo stáhnout hru s názvem 'PUBG: Experimental Server'. Toto testování bude pravděpodobně poslední, které mapa zažije na Experimentálním serveru a pokud půjde vše podle plánu, tak by měla být mapa uvedena do ostrého provozu na konci června. Vývojáři v jejich zprávě také dodávají, že i po vypuštění mapy do ostrého provozu ji budou upravovat na základě podnětů získaných od samotných hráčů.

Krom této zprávy dnes oficiálně PUBG Corp podalo žalobu na Epic Games ohledně podobností mezi hrami PlayerUnknown´s Battlegrounds a Fortnite, podrobnější informace o tomto tahu můžete najít v našem článku zde.