PUBG

Dnešní patch přinestl do Playerunknown's Battlegrounds mnohem více, než by se na první pohled zdálo. O běžných změnách, které čerstvě přišly do testovacího režimu, jsme psali tady. Na Redditu ale uživatel "bizzfarts" začal studovat soubory z updatu a narazil v nich na velmi zajímavý adresář "Desert_Minimap".

Nelítostná poušť

Ano - opravdu tak v souborech objevil náhled chystané mapy, která již byla dříve oznámena a která je aktuálně stále ve vývoji. Z nějakého důvodu byla všechna jména lokalit na mapě pojmenována španělsky a "bizzfarts" zajistil jejich hrubý překlad do angličtiny.

I tak ale může jít pouze o předběžné názvy. Najdeme tady krátery, obrovské město, které by mělo násobně překonávat rozlohu stávajících, a také další vojenskou základnu na okraji. Názvy městeček jsou někdy úsměvné.

PUBG

Neradujte se ale předčasně. Nová minimapa sice ve hře je, ale vývoj skutečného prostředí podle Brendana Greenea zabere opravdu velké množství času a nejspíš ještě bude dlouho trvat, než se skutečně do pouště ve hře podíváme.

Pokud byste se chtěli podívat na původní obrázek z dat v plném rozlišení v bezztrátové kvalitě, stahovat můžete ZDE.