Připravte se na koulovačku. Vypadá to, že plány na zimu jsou jasné - tedy alespoň plány hráčů Playerunknown's Battlegrounds. Už dříve byl potvrzen vývoj zimní mapy a po chvilce odmlky tady máme skvělou zprávu. Zasněžený ostrov (respektive jeho minimapa) se objevil v herních souborech. Příspěvek se objevil na subredditu /r/PUBATTLEGROUNDS. Nebudeme vás dále napínat - představujeme vám objevenou minimapu.

Zimní radovánky

PUBG zimní mapa

Noc a závěje?

Mělo by jít velikostně o ekvivalent Miramaru/Erangelu - tedy 8 x 8 km herní plochy, nicméně velkou část zabírá moře. Jiný dataminer na subredditu tvrdí, že některé z hlavních oblastí by měly prozatím nést názvy Cosmodrome, DinoPark, Villa, Town, Cement Factory a Castle - což by odpovídalo střípkům informací, které vývojáři doposud vypouštěli. Objevit by se měl i nový typ počasí - sněhová bouře. Kromě miniatury nového ostrova se v souborech také našly další soubory, které pravděpodobně upravují herní počasí a vypadá to, že bychom se mohli dočkat i střídání dne a noci.

Soubory

Conquest

Dataminer také tvrdí, že by do hry měl přijít herní mód Conquest, který bude fungovat na principu zabírání určité oblasti. Do arzenálu prý také přibude výbušnina C4.

Mapa