Je tomu již osm let, co se na trh dostala originální sluchátka BlackShark od Razeru. Konečně se ovšem dočkáváme nástupce, dokonce dvou. BlackShark V2 pokračují v ikonickém vzhledu, který prošel jen lehkou modernizací.

Levnější verze Razer BlackShark V2 X nabídne klasické připojení přes 3,5mm jack a podporu pro připojení k PC i konzolím. Zamrzí neodpojitelný mikrofon a obyčejné kožené náušníky. Cena se bude pohybovat okolo 1 400 Kč.

Dražší model Razer BlackShark V2 navíc nabídne redukci na USB pomocí zvukové karty. Právě ta je středobodem těchto sluchátek.

Zvuková karta půjde ovládat pomocí programu Razer Synapse 3 a nabídne THX audio, které má překonat klasický 7.1 zvuk. Tento standard kvalitního prostorového audia podporují nativně některé hry. Například Destiny 2, Valorant, Apex Legends, CoD: Warzone a několik dalších.

Krom lepšího zvuku obsahuje dražší verze BlackSharku také odpojitelný mikrofon s možností potlačení okolních ruchů a kvalitnější náušníky. Měniče mají v obou případech 50mm a jedná se o nové Razer TriForce. Za dražší model dáte okolo 2 300 Kč.