Razer přichází na trh s další novinkou mezi svými audio produkty. Nová sluchátka nesou umělecký název Opus a chlubí se především certifikací ozvučení THX a hybridním aktivním potlačováním hluku (ANC) k odfiltrování vnějších zvuků.

Aktivní potlačení hluku a vysoká kvalita reprodukce

Sluchátka v sobě mají čtyři mikrofony, které jsou navrženy tak, aby dokázaly přesně vyrušit širokou škálu vnějších frekvencí a nabídnout čistší a nepřerušovaný zážitek z poslechu. Systém potlačování vnějších ruchů je jedním z aspektů, ale prim samozřejmě hraje hlavně kvalita klasické reprodukce. Razer Opus prošly dle slov výrobce stovkami odborných testů a nakonec dosáhly na certifikaci THX, která je známkou vysokého standardu ozvučení. Zpětnou vazbu dostávali od vedoucího certifikací už v průběhu vývoje.

Razer Opus sluchátka THX

„Výsledkem jsou vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka, která zaručují bohaté a vyrovnané zvukové prostředí, čisté vokály a hluboké, výrazné basy, to vše optimalizované pro hudbu, hry i filmy“ tvrdí Peter Vasay, vedoucí certifikace THX.

Pohodlné provedení a všestrannost

Sluchátka disponují pěnovými náušníky s plyšovou koženkou, které mají být zárukou pohodlnosti i při dlouhém používání. Na baterii vydrží fungovat až 25 hodin se zapnutou technologií potlačování ruchů. Nechybí ani 3,5 mm jack pro analogový vstup pro všestranné využití. Samozřejmě kromě mikrofonů pro aktivní tlumení ruchů mají sluchátka i dva klasické mikrofony pro běžnou hlasovou komunikaci.

Doporučená maloobchodní cena činí dle tiskové zprávy 209,99 EUR což je nyní prostým přepočtem cca 5.700 Kč.