Take-Two nám dnes oznámilo, že se brzy dočkáme uvedení Red Dead Online do plné verze a o pár hodin později nám Rockstar představilo svůj velký update, který dostává Red Dead Online z bety. Čeho se tedy dočkáme?

Mise

Aktualizace přidává další příběhové co-op mise, které navazují na příběh Jessicy LeClerk, jenž pomůžete odhalit příběh za vraždou jejího manžela. Dále se dočkáme nových free roam misí s postavami, které můžeme znát ze singleplayerové kampaně.

Výzvy

Nově se hráči mohou zúčastnit soutěží v tom, kdo chytne větší rybu, sestřelí více ptáků nebo sesbírá nejvíce bylinek.

Poker

Konečně se do multiplayeru dostává poker, ve kterém můžete vyzvat buď své kamarády, nebo se přidat do veřejné hry. Všechny pokerové stoly nabízí šest míst a nachází se na pěti lokacích.

Styly hraní

Problém v multiplayeru byli griefeři. Ti schválně napadali ostatní hráče, kteří se proti tomuto chování neměli jak bránit. Nově si při přihlášení do hry můžete vybrat svůj styl hraní. Prvním je ofenzivní, který funguje stejně, jak se hra hrála doteď – hráč se může volně pouštět do boje s ostatními hráči či přijímat výzvy. Zato defenzivní styl vám dá vedle jména štít. Ostatní hráči tak budou vědět, že se nechcete pouštět do jakýchkoliv soubojů. Pokud vás i přes to někdo napadne, dostanete menší poškození, nemůžete být chyceni lasem a nemůžete se stát cílem PvP mise. Zároveň hráč, který vás napadne, získá větší odměnu na hlavu a při smrti se bude oživovat dále od vás.

Součástí updatu bylo i velké množství menších úprav či přidání nového showdown módu. Zajímavé je ale to, co si pro nás Rockstar nachystal na léto. Tento budoucí update do hry přinese 3 různé role, a to: Bounty hunter – lovec hráčů, kteří na sobě budou mít vypsanou odměnu, Trader – obchodník, jež si bude moct postavit obchod v táboře a Collector – hledač pokladů a dalších vzácných předmětů. Každá postava bude mít svůj unikátní gameplay, oblečení a zbraně.