Máme se zde další náznaky o tom, že by se Red Dead Redemption 2 mělo skutečně objevit na PC. Již minulý rok se v mobilní aplikaci k RDR 2 objevily skryté funkce vedoucí například k technologii TXAA, jež se objevuje pouze na PC.

Kromě toho se před pár měsíci objevila na stránkách švédského MediaMarktu možnost předobjednat si RDR 2 na PC. Po pár hodinách tato možnost zmizela a dle vedení firmy se jednalo pouze o maketu. Není ale výjimkou, že se obchodům omylem podaří oznámit hry dříve, než jejich vývojáři.

Nyní se hráčům podařilo objevit (podobně jako u GTA 6) popis pracovní činnosti u jednoho z programátorů. Ten pracoval u Rockstaru přes šest let a kromě GTA 5 se podílel i na vydání Red Dead Redemption 2 na PS4, XONE a PC. Ihned po rozšíření této informace tento popis zmizel.

Dle spekulací Rockstar čeká na to, až se Red Dead Online dostane do verze 1.0, čímž by multiplayer byl připraven na (nejspíše) masivní zájem. Aktualizace do multiplayeru se v poslední době znásobily, a je tak možné, že se finální verze v brzké době dočkáme a společně s ní i oznámení portu na PC.