Asi už jste zaregistrovali, že na CZC.cz probíhá do 6. března nový výprodej Be a Gamer, kde mimo jiné můžete vyhrát herní doupě. Protože je ve slevě produktů spousta a sami jsme jich dost zkusili, sepsali jsme několik doporučení od “hardwarové redakce”.

Vojta: SteelSeries Arctis 5 - srdcovka, psal jsem na ně recenzi, nejlepší sluchátka co jsem dosud měl a je na ně zajímavá sleva (pozn. red.: za fajn cenu je také nižší model Arctis 3) . Sniper Ghost Warrior 3 - osvědčená hra s pořádnou slevou, what's not to like :)

Kuba: Za sebe doporučím hned dvě mechanické klávesnice. První z nich je Logitech G-Pro s opravdu výraznou slevou, u které se sice nedostalo na numerickou část, ale jinak jde o perfektní kus hardwaru s propracovanými Romer G spínači (máme i recenzi).

Druhou je malinko dražší, ale skvělá SteelSeries Apex M750 - tu si navíc můžete rovněž dopřát i v provedení bez numerického bloku. Tato klávesnice nabídne opravdu vše na co si vzpomenete - od kvalitních spínačů přes šílené množství nastavení posvícení až po téměř dokonalé softwarové řešení, které umožní nastavení takřka čehokoliv. (máme i recenzi)

Jinak pro inspiraci bych ještě zmínil třeba základní herní notebook, který už může mít smysl, nepůsobí příliš extravagantně a má také běžné rozměry

Filip: Za sebe bych v první řadě doporučil zlevněný Xbox One S, jehož cena se pohybuje v rozmezí 5990-6490 Kč. PS4 má sice zajímavější exkluzivity, Xbox One ale nyní stojí méně než grafická karta střední třídy a v balení dostanete jako bonus druhý gamepad, výběr z několika her a někdy i Xbox Game Pass (předplatné se 100+ her). Ideální jako herní doplněk k TV, konzole navíc poslouží jako rychlé multimediální centrum.

Druhým produktem je Logitech G502 Proteus Spectrum. Propracovaná myš snad se vším, co byste si mohli přát. V minulosti jsem recenzoval jejího skoro identického předchůdce.