Riot Games se se svými písničkami rozjíždí čím dál více. Vše začalo před několika lety, když tvůrci League of Legends ve spolupráci se skupinou Imagine Dragons vydali píseň s názvem Warriors. Tak, jako už pořádnou řádku let, i letos se koná další ročník šampionátu Worlds. Protože každý správný šampionát potřebuje svou hymnu, i letos si můžeme poslechnout novou píseň.

Český hráč v oficiálním videoklipu

Oficiální hymna k letošním Worlds nese název Star Walkin', celou jí nazpíval interpret Lil Nas X a jak je ve videoklipech od Riotu zvykem, vidíme pořádný zástup postav. Nejedná se přitom jen o členy zahraničních týmů. Ve videu na YouTube vidíme i Marka "Humanoid" Brázdu, který hraje za tým Fnatic. Kromě něj si produkce posvítila na Jo ‘CoreJJ’ Yong-in za Team Liquid, Tian ‘Meiko’ Ye za Edward Gaming a hráče GenG, Jeong ‘Chovy’ Ji-hoon.

Celý videoklip se odehrává v San Franciscu. Tam se bude odehrávat i letošní finále Worlds. To mimochodem proběhne 6. listopadu a stejně jako minulý rok, i letos proběhne interpretování živé verze hymny. Uvidíme tak Lil Nase a jeho Star Walkin'. Začátek Worlds je jen týden před námi, šampionát totiž začíná v Mexico City už 29. září.