Bláznivý fotbálek autíček pojmenovaný jako Rocket League je na herní scéně teprve od července roku 2015, což ani zdaleka nejsou dva roky a už poněkolikáté slaví velký milník. Teď naposled je to milník 30,000,000 hráčů, respektive prodaných kopií hry napříč všemi platformami.

Na této statistice je zajímavý také pohled z jiné stránky. V půli ledna tohoto roku hra slavila 25 milionů hráčů, tudíž za tři měsíce se počet jejich hráčů zvedl o 5 milionů. Podobný nárůst by byl obrovským úspěchem, pokud by šlo o novou hru. Když vezmeme v potaz stáří hry, tento nárůst je vskutku neuvěřitelný.

Pokud Rocket League hrajete, asi tušíte, co za touto oblíbeností stojí. Pokud pomineme absolutně originální a nenapodobitelný koncept hry, je to právě aktivita vývojářského týmu Psyonix, který se o svou hru neustále stará, čehož si můžete všimnout i u nás, o každém dalším updatu do hry vás pravidelně informujeme.

Jak jste na tom vy, propadli jste Rocket League mánii? V komentářích se nám můžete pochlubit s vaším aktuálním rankem, případně režimem, který vás ve hře baví nejvíce. Případně můžete navštívit naší turnajovou sekci, kde turnaje k této hře probíhají pravidelně. Nejbližší startuje už tuto sobotu.