Na internetu se najdou kutilové, kteří rozjedou starší hru téměř na všem. Krásným příkladem je například Doom na kalkulačce, který zprovoznil i Linus z youtube kanálu LinusTechTips.

Uživatel Twitteru s přezdívkou Foone toto ovšem posunul na další level. Běžný kalkulátor si totiž k hrátkám nevybral. Místo toho sáhl po těhotenském testu. Nutno podotknout, že kvůli tomu musel vyměnit integrovaný ukazatel za malinký monochromatický displej s rozlišením 128x32 pixelů a rovněž samotný kontroler, který ho obsluhuje. Vše se ale vešlo do vnitřností samotného testu.

Nejprve takto vyzkoušel vysílat do těhotenského testu jen videa. Například písničku Never gonna give you up. Později zkusil další internetové memy a hry, jako úvod Skyrimu. Ve všech případech se ovšem jednalo jen o přehrávání videa.

Nakonec Foone vyzkoušel Doom. Prvotní pokus v podobě videa následovala hratelná ukázka. Autor si k tomu vzal bezdrátovou klávesnici, a ačkoliv na miniaturním displeji není moc vidět, cíl byl splněn. Foone se totiž účastnil výzvy "Will it run Doom?" a Doom opravdu na těhotenském testu rozchodil. Slibuje i tutorial. Otázkou je, proč by to chtěl zkusit i někdo další.